Haber

Genç sevgilisinden ayrılan Mehmet Ali Erbil, pırlanta yüzüğü geri alamadı

Her zaman magazin gündeminde yer alan isimler arasında yer alan ünlü komedyen, kendisinden 40 yaş küçük 26 yaşındaki genç aşkı Gülseren Ceylan’a doğum gününde evlenme teklif etti. Serdar Ortaç’la canlı yayında gözyaşlarını tutamayan Erbil’in, kız arkadaşıyla yollarını ayırdığı ortaya çıktı.

“Her şeyi toplayıp gitti”

“Gülseren’den ayrıldığım doğrudur”Mehmet Ali Erbil yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Son zamanlarda istekleri hiç bitmemişti. Ev, araba, pırlanta istiyordu. Zaten kredi kartım vardı ama para hırsı hâlâ devam ediyordu. Ayrılırken bir de 180 bin liralık tektaş yüzük aldı. sürekli ‘Ben namuslu bir kadınım, kimseden bir şey almayacağım’ diyordu. “Çıkarken yüzüğü istememe rağmen vermedi. Her şeyi toplayıp gitti. Benim barışmam söz konusu değil.”Şu cümlelere yer verdi:

Gülseren Ceylan’ın paylaşımında “Mehmet Ali Erbil’le yollarımı ayırdım. Kendisine hayatında başarılar diliyorum. Buradan toplu bir cevap alalım. Bir daha bu konuyu konuşmayacağım.”söz konusu.

Ünlü şovmen daha önce beş kez evlenmişti. Üç çocuğu olan Erbil, en son 2011 yılında Tuğba Coşkun ile evlenmiş ve anlaşmalı olarak boşanmıştı.

dazkirihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu